27 maja 2012

Moc wrażeń z cieszyńskiego zlotu

Wczoraj w Cieszynie odbył się długo wyczekiwany Południowy Zlot Scrapowy. Sama nie wiem, od czego zacząć moją relację, bo działo się dużo - spotkałam mnóstwo osób znanych dotychczas tylko z sieci, obejrzałam wiele prac, pobuszowałam na sklepowych stoiskach (nie obyło się bez zakupów, oczywiście!)... Moc wrażeń jednym słowem!

Zdjęć mam niewiele, bo z tego wszystkiego zapomniałam, że mam ze sobą aparat :) 


Ale z Panną Pandką zdjęcie mam :D (tylko dzięki przytomności umysłu Pandki)


Ponieważ obie mamy takie avatary blogowe, na których jesteśmy nie do poznania, mała legenda: Pandka po lewej, ja po prawej stronie. Stwierdziłyśmy, że jesteśmy nawet do siebie podobne ;)

Jak zlot, to zakupy! Już wcześniej zrobiłam małe zamówienia, które odebrałam na zlocie - w scrap.comie:


i w Scrapińcu:


Jednak to mi nie starczyło ;) 


Ze zlotu przywiozłam jeszcze Pastelową Rapsodię Asicy, papiery ze Scrappo i ILS, tagi Rae, wykrojnik ze Scrapka i drobiazgi z BerisArt.

W ramach zlotu odbywały się też konkursy, na 5 z nich przygotowałam swoje prace. Ku mojemu ogromnemu zaskoczeniu dwie moje prace zostały wyróżnione! 

Pierwsza z nich to scrap z minimum 3 stemplami wykonany na konkurs sklepu Scrap.com.pl


Było to dla mnie totalne zaskoczenie, bo pracę zrobiłam na ostatnią chwilę i nie bardzo byłam z niej zadowolona - tym bardziej się cieszę z nagrody :)


Wyróżnienie otrzymała też kartka na dowolną okazję z minimum 3 guzikami wykonana na konkurs Galerii Rae. Ja, choć pora nietypowa, zdecydowałam się na kartkę walentynkową (mocno inspirowaną zaproszeniami ślubnymi, które niedawno robiłam):

Nagrodą był zestaw papierów Rae - zdecydowałam się na "Romantyczną i zmysłową"


Prace na pozostałe konkursy będę sukcesywnie pokazywać w najbliższym czasie.

Mój pierwszy scrapowy zlot uważam za bardzo udany :) Mam nadzieję, że za rok znów spotkamy się w Cieszynie!

Pozdrawiam :)


5 komentarzy:

 1. Oj jak ja Ci "zazdraszczam", ale tak pozytywnie. Ja mieszkam tak daleko (Mazury), że nie było nawet szans na pojawianie sie w Cieszynie. Chetnie pobuszowałabym na tych stoiskach! Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 2. Gratuluję Ci wyróżnień bo prace ładne i zazdroszczę pobytu w Cieszynie a mieszam w Bielsku Białej więc niedaleko. W przyszłym roku to na pewno jadę.

  OdpowiedzUsuń
 3. GRATULUJĘ WYRÓŻNIEŃ !!! i zazdroszczę ...

  Cieszę się, że mnie poznałaś :D bo dzięki temu mogłam Cię poznać w realu :D Może za rok uda nam się spotkać ponownie :D Pozdrawiam...

  OdpowiedzUsuń
 4. Zazdroszczę takiego zlotu i spotkanka. Gratuluję wyróżnień :)

  OdpowiedzUsuń
 5. To też był mój pierwszy zlot... niezapomniany i bardzo go przeżywam jeszcze dziś. Świetna atmosfera, nowe znajomości i poznawanie na nowo w realu. Och, świetna sprawa. dziękuję za odzew w mojej sprawie. Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń