27 lipca 2014

Kartka zamykana magnesem

W maju na Papiorzanym Combrze w Katowicach miałam przyjemność przyglądać się warsztatom prowadzonym przez Agnieszkę z Retro Kraft Shop, na których uczestniczki wykonywały kartki z magnesem. Niestety, tylko się przyglądałam, bo ze mnie gapa i nie zapisałam się na nie na czas ;) Ale można było zerkać koleżankom przez ramię ;) (a zerkałam głównie Oldze i Dorocie).
Pomysł na kartkę zamykaną magnesem jest świetny, więc zrobiłam podobną kartkę już w domu. Chyba byłam mało uważna podczas warsztatów, bo nie pamiętałam, jakiej wielkości magnesów używały dziewczyny i ja użyłam zbyt małego, co sprawiło, że mój magnes kręcił się dookoła własnej osi. Ale... to się wytnie ;)
12 komentarzy:

 1. Wygląda świetnie! Ten magnes to rzeczywiście świetny pomysł!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję! Też uważam, że magnes to super pomysł :)

   Usuń
 2. Noo, wreszcie wrzuciłaś! Wyszła fantastycznie, świetne kolory i klimat :) sam magnes w sobie już jest prześliczny, a cała kartka robi wrażenie :) i rewelacyjny środek, bardzo ciekawie zaaranżowane miejsce na życzenia, super! :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No, w końcu jest na blogu ;) Dzięki Ola za miłe słowa i możliwość zerkania przez ramię na zlocie, bez tego nie udałoby mi się ;)

   Usuń
 3. Świetny pomysł na kompozycję, przesłania i wykorzystanie magnesu!

  OdpowiedzUsuń
 4. Ale świetny klimacik i napis. Super wyszło :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 6. Rewelacyjna kartka. Ma swój klimat.


  Specjalnie dla Ciebie wymacałam magnes na kartce, którą robiłam na Zlocie. Ma 1 cm średnicy.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję, Dorotko!
   No tak... a ja użyłam tego najmniejszego :D nic dziwnego, że magnes się kręcił :) ale trzymał kartkę w kupie, to najważniejsze ;)

   Usuń