23 maja 2013

Nadrabiam zaległości

Zniknęło mi się na dłuższą chwilę... Nie próżnowałam jednak - najpierw spędziłam kilka dni w Beskidzie Żywieckim na obozie kolarskim (od razu wyjaśniam - byłam tam w charakterze osoby towarzyszącej i w czasie, gdy kolarze wypruwali sobie żyły, pedałując pod górę, ja sobie spacerowałam, a gdy była nieco gorsza pogoda, korzystałam z przepastnej torby scrapowych przydasi, które przywiozłam tam ze sobą ;) ). Zaraz po powrocie z mini-urlopu pojechałam na Południowy Zlot Scrapowy do Cieszyna (świetnie zorganizowana impreza i cudowny dzień w towarzystwie scraperek stela), a niedzielę spędziłam na komunii chrześnicy. Po tym intensywnym czasie pogniewał się na mnie mój organizm i złapałam mega katar i przeziębienie - dopiero dziś ogarnęłam się na tyle, żeby podjąć wysiłek spłodzenia notki na blogu :)

Po tej przerwie nie wiem, od czego zacząć - w ostatnim czasie na moim biurku wiele się działo, powstało sporo różnych prac. Na zlotowe konkursy udalo mi się przygotować prace aż na 7 z 8 konkursów, a także ATC i pudełko słodkości na zlotową wymianę. Może właśnie od ATC i pudełka zacznę. 

Temat ATC na  zlotową wymianę brzmiał: "To ja". Nie bardzo miałam pomysł na ugryzienie tematu, jednak gdy przejrzałam pierwszych kilka stron majowego "Twojego Stylu" w poszukiwaniu inspiracji, ateciak zrobił się praktycznie sam. Jest to kolaż wycinków tekstu z tego czasopisma, baza to również fragment zdjęcia z jakiegoś starszego numeru (uwielbiam takie drewniane tła). ATC powstało późną nocą, na kilka godzin przed zlotem.

  

Pudelko zaś zrobiłam na bazie opakowania po słodyczach przywiezionych z Turcji, czekało kilka miesięcy na nowe życie i przyszedł na nie czas :)Ja miałam przyjemność wylosować paczkę od aa_doroty.

Na koniec ja, złapana przez fotografa na podziwianiu albumów Latarni Morskiej :) po takiej dawce inspiracji mam ambitny plan dokumentowania codzienności w podobny sposób - trzymajcie kciuki, abym wytrwała w postanowieniu :)


Pozdrawiam ciepło!

4 komentarze:

 1. Miło było Cię zobaczyć ! Fajny Ateciak i pudełeczko.

  OdpowiedzUsuń
 2. Strasznie, strasznie żałuję, że mnie tam nie było :( Zdrówka Ci życzę!

  OdpowiedzUsuń
 3. Super ATC! A Twój Styl to moja ulubiona gazeta do cięcia:)

  OdpowiedzUsuń
 4. ATC - choć niewielkie okazało się bardzo 'pojemne'. Świetnie podeszłaś do tematu :) Pozdrowienia

  OdpowiedzUsuń