14 lipca 2012

Pachworkowy album ścinkowy

Na przygotowanie tego albumu nie miałam zbyt dużo czasu, skorzystałam więc ze sprawdzonego pomysłu - z papierowego patchworku. Do tej pory układałam równe kwadraty, tym razem postanowiłam wprowadzić nieco chaosu ;) Wyjęłam wszystkie ścinki w turkusowej kolorystyce i poprzycinałam w prostokąty o różnych rozmiarach. Sensowne ich ułożenie nie było łatwe, bawiłam się tym jak układaniem puzzli, ale w końcu się udało. Łączenia papierów przeszyłam drobnym zygzakiem. Nie dodawałam zbyt wielu ozdób, z przestrzennych zrezygnowałam całkowicie, aby album był praktyczny. Zapraszam do obejrzenia zdjęć :)Wykorzystałam ścinki papierów z kolekcji Radość Lata (Sukienka w Groszki, Motyle na Łące, Piknik) i Mała Księżniczka (W Pałacowym Ogrodzie) dostępnych w scrap.com.pl.

6 komentarzy:

 1. Bardzo fajnie wyszedł Ci ten patchwork.

  OdpowiedzUsuń
 2. Jak dla mnie bomba! Prosty, ale ani trochę nie nudny. Do tego, jak dla mnie papierki do patchworku wybrane idealnie! Pozdrawiam cieplutko! :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Świetny notesik, szycia prościutkie jak spod igiełki ;) Pozdrawiam serdecznie

  OdpowiedzUsuń
 4. Bardzo zgrabnie dobrane papierki :) Mam sentyment do starszej kolekcji, szkoda,że nie wszystko da się już kupić... Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Jak pięknie pocięłaś te papierki i przeszycia równiutkie:) Idealny patchwork!:)

  OdpowiedzUsuń
 6. Zazwyczaj pachwork do mnie nie przemawia, ale tym razem pieknie się prezentuje

  OdpowiedzUsuń