26 grudnia 2015

Wesołych Świąt!

Witajcie w drugi dzień Świąt!

Dziś w końcu mam czas usiąść spokojnie - to nasze pierwsze święta jako męża i żony ;) jesteśmy po dwóch wieczerzach wigilijnych u rodziców i teściów oraz po wczorajszym przyjęciu świąteczno-urodzinowym u nas. Dziś błogo się lenimy :D czyli ja się lenię tak naprawdę, a G. wykorzystuje nieświąteczną pogodę na trening rowerowy. A jutro druga część obchodów moich urodzin :)

Wiem, że to spóźnione życzenia, ale mimo to chciałabym życzyć wszystkim zaglądającym do MTN tego, co najlepsze - zdrowia, szczęścia, pomyślności, a tym, co również lubią podziałać handmade twórczej weny i porządku w milionie przydasiów :D Sobie chciałabym życzyć większej samodyscypliny, mniejszej skłonności do robienia wszystkiego na ostatnią chwilę i regularnego publikowania efektów swojej pracy (oj, ten spuchnięty folder "Do publikacji"... dobrze, że zdjęcia chociaż pstrykam ;))

Na zakończenie świąt wrzucam resztę moich tegorocznych kartek - powstało ich niewiele, ale każda trafiła do kogoś bardzo ważnego :)


A na deser kolarska kartka świąteczna dla męża na fejsbukowy konkurs (niestety, nie wygraliśmy fajnej bluzy :( )1 komentarz: