25 listopada 2014

W klimacie bożonarodzeniowym

Witajcie!

Mimo moich postanowień o systematyczności w publikowaniu postów znowu poległam... Tym razem mam chyba sensowne usprawiedliwienie - od miesiąca jesteśmy z moim G. szczęśliwymi posiadaczami kluczy do własnego M :) właścicielami na papierze jesteśmy trochę dłużej, ale właśnie miesiąc temu wyprowadzili się poprzedni właściciele. Na razie nie ma się jeszcze czym chwalić, bo przygotowujemy się do solidnego remontu i cały wolny czas poświęcaliśmy na totalną destrukcję - zdzieranie farby i tapet, zrywanie podłóg, skuwanie kafli. Teraz przeszliśmy już do etapu poprawiania instalacji, a po nowym roku wchodzi pan od remontu. 
Mimo wszystko w ramach relaksu i odpoczynku od machania szpachelką udało mi się co nieco stworzyć z papieru. Dziś zaprezentuję trzy kartki świąteczne z elementami od Eko-deco (gwiazdki-klik!, domek-klik!).
 

3 komentarze:

  1. cudne karteczki :) gratuluję mieszkanka :) pozdrawiam

    OdpowiedzUsuń
  2. Ale sympatyczne karteczki! Moje serce podbiła ta z jelonkiem, niby prosta, ale te gwiazdki stały się świetną, nieprzytłaczającą pięknego jelonka oprawą :) i bardzo ciekawa kolorystyka :)

    OdpowiedzUsuń