2 stycznia 2013

Notatnik z czarnym embossingiem

Witajcie w nowym roku! Oby spełniły się w nim wszystkie nasze plany i marzenia :) 
Mam nadzieję, że Wasze zabawy sylwestrowe się udały - ja spędziłam miło czas w gronie znajomych, grając po raz pierwszy w "Magię i Miecz". Sprzyjało mi szczęście początkującego i udało mi się wygrać :) inna sprawa, że jako niepijący kierowca miałam najlepszy kontakt z rzeczywistością ;) a, i założyłam jednak opaskę z poprzedniego posta :)

Wciąż nie wygrzebałam się z zeszłorocznych zaległości w publikowaniu prac, zacznę więc od tej najstarszej - jest nią notatnik zrobiony jeszcze w listopadzie w prezencie urodzinowym dla koleżanki. Za okładki posłużyła zwykła tektura z pudełka kartonowego, którą okleiłam papierem ze starej książki (co ciekawsze widoczne fragmenty tekstu można zobaczyć na zdjęciach) i scrapowym. Główną ozdobę notesu stanowią odbitki stempli zembossowane czarnym pudrem


Przy okazji pokażę jeszcze mój recyclingowy myk - metamorfozę firmowej torebki prezentowej. Nie lubię wyrzucać tego typu rzeczy, torebki po prezentach zawsze zachowuję, ale raczej nie wręczyłabym komuś podarunku w torebce z logo elektrowni (mam takie w kolekcji;)) czy firmy produkującej zegarki. Jednak po małym liftingu - czemu nie :)
Do zakrycia logo firmy użyłam zestawu wykrojników i folderu do embossingu.

Pozdrawiam ciepło i dziękuję wszystkim zaglądającym 

4 komentarze:

 1. śliczna praca, nie mogę się napatrzeć!
  Najlepszego w Nowym Roku

  OdpowiedzUsuń
 2. Piękny notes! I fajnie przerobiłaś torebkę.Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo klimatyczny ten notatnik:) Pięknie tu u Ciebie:)
  Pozdrawiam serdecznie i zapraszam do siebie

  artglassgreen.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 4. Zazdroszczę tej koleżance ;) Rewelacja! Wszystkie Twoje prace są cudne. Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń