20 stycznia 2013

Ekspresowe bingo i skutki ewolucji ;)

Dzisiejsza kartka to prezent urodzinowy dla fizjoterapeutki - zależało mi na umieszczeniu na niej grafiki kojarzącej się z wykonywanym zawodem, więc ucieszyłam się bardzo, gdy udało mi się znaleźć w sieci ten właśnie idealnie pasujący obrazek :) 
Wariacji na temat schematycznego przedstawienia ewolucji jest wiele, ale ta właśnie z ostatnim etapem na kozetce rehabilitanta wydaje mi się szczególnie trafna - bo po przyjęciu wyprostowanej pozycji zaczęły się kłopoty z kręgosłupem ;) co samej zdarza mi się odczuwać od czasu do czasu, niestety...

Przy okazji skorzystałam z wytycznych, które proponuje Rapakivi w ekspresowej zabawie w bingo. Moja linia to jedna z przekątnych bingo: koronka (papierowa, ale jest), ręcznie wykonany kwiat (a nawet dwa) i perełki.
A na koniec pochwalę się przepiękną nagrodą, która dotarła do mnie w minionym tygodniu - 3 kolekcje papierów Lemonade wraz z arkuszami dodatków i stempel idealny do ślubnych kartek. Jeszcze raz dziękuję załodze sklepu za tytuł Fana Grudnia i tą ogromną paczkę-niespodziankę! :)


 

4 komentarze:

 1. Gratuluję wygranej, bardzo lubię pracować na produktach Lemonade, chociaż ostatnio mam przerwę :)
  Faktycznie obrazek świetnie pasuje do adresatki kartki. Pozdrawiam niedzielnie.

  OdpowiedzUsuń
 2. Piękna karteczka! Gratuluję wygranej i czekam na wysyp nowych prac!

  OdpowiedzUsuń
 3. Super pomysł z tym widoczkiem ewolucyjnym - bardzo udana praca.

  OdpowiedzUsuń
 4. Świetna grafika i bardzo fajny zestaw! Na pewno się spodobał, taki spersonalizowany prezent cieszy chyba zawsze najbardziej!
  Pozdrawiam!
  Asia
  asia-majstruje.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń