28 grudnia 2012

Gratulacje z okazji narodzin

Witam Was poświątecznie! Mam nadzieję, że te szczególne dni spędziliście równie przyjemnie, jak ja - byli goście świąteczno-urodzinowi, były prezenty (także scrapowe!), był też czas na relaks. Jedzenia oczywiście przygotowaliśmy o dużo za dużo, a ciasteczka, które z takim entuzjazmem piekłam, z pewnością dotrwają do przyszłego roku. Szkoda tylko, że zima nas wystawiła...

Przychodzę tu dziś z kartką gratulacyjną z okazji narodzin syna, którą zrobiłam jeszcze na początku grudnia. Zamówili ją koledzy taty nowonarodzonego człowieka - okazja szczególna, bo to 4 jego dziecko, a pierwszy syn :) Zdecydowałam się na formę sztalugi i bardzo stereotypową kolorystykę, której ciężko mi się oprzeć w pracach dla dzieci :)
Życzenia umieściłam na ozdobnej kartce z notesu (dostałam ich kiedyś kilka w wygranym candy), a inspiracją był post Asi o zbieranych w podstawówce karteczkach :) Oprócz tego użyłam galeriowych papierów i konika na biegunach ze Scrapińca (pomalowanego pastą akrylową, potuszowanego tym tuszem i pokrytego glossy accent). 

Dziękuję za odwiedziny i pozdrawiam!

4 komentarze:

  1. Bardzo mi się podoba. Idealnie dobrany kolor do takiej okazji. A w pudełko wygląda jak zawsze profesjonalnie.

    OdpowiedzUsuń
  2. Piękna! Karteczka na której są życzenia idealnie tu pasuje.
    Pozdrawiam poświątecznie i wszystkiego dobrego w nowym roku!
    Asia

    OdpowiedzUsuń