27 listopada 2012

Świąteczne kartki z koralikami

Mam w tym roku mocne postanowienie, że nie kupię żadnej świąteczno-zimowej kolekcji papierów, póki nie wykorzystam do ostatniego ścinka tego, co zostało mi z poprzednich sezonów. Ku mojemu zaskoczeniu udaje mi się trzymać tego, co postanowiłam :) Pewnie gdyby nie nagroda szpiegowska ze scrap.comu, dawno bym się złamała, jednak wygrane dwie kolekcje skutecznie zaspokoiły moją żądzę nowego :)
Odkryłam też, że świąteczne kartki z równym powodzeniem można robić z uniwersalnych papierów - doskonałym przykładem jest kolekcja GP "Herbatka dla dwojga", którą wykorzystałam do dwóch dzisiaj prezentowanych prac. Gwiazdki i koraliki to elementy z zestawu dodatków, który kupiłam niedawno w Empiku. Napisy to digi-stemple od jolagg.

6 komentarzy:

 1. Hehe, tez takie postanowienie w tym roku miałam ;) Te papierki jak dla mnie w sam raz wkomponowały się w klimat świąteczny. Super karteczki.

  OdpowiedzUsuń
 2. Ech.. ja nie lubię takich postanowień.. :)
  I kupiłam całe sterty papierów, których nie mam kiedy pociąć :)
  Śliczne koralikowe karteczki. :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Kartki świetne. Wytrwania w postanowieniu gratuluję!!! Chyba zrobię tak w przyszłym roku ;-)

  OdpowiedzUsuń
 4. Haha, ja też miałam takie postanowienie, ale wyjątkowo w tym roku zaszalałam... Urocze kartki, wspaniały pomysł ze sznurkiem i koralikami, dodaje to takiej subtelności.

  OdpowiedzUsuń
 5. Gratuluje wytrwałości w postanowieniu :) A kartki- piękne, urocze, prawdziwie świąteczne :)

  OdpowiedzUsuń