26 października 2012

Pochwała herbaty

Czasem zdarza mi się przypadkiem, link za linkiem, trafić w takie blogowe miejsce, gdzie zostaję na dłużej. Przez kilka dni wtedy czytam, chłonę pomysły, napawam oczy obrazami. Tak właśnie było w przypadku bloga SentiMenti - jestem absolutnie zachwycona jej wnętrzami, recyklingowym podejściem do ich urządzania, reanimacją krzeseł, no wszystkim :) Aspekty scrapbookingowe oczywiście też świetne! Właśnie u SentiMenti zobaczyłam mini-albumy z opakowań po herbatkach i zapragnęłam czegoś podobnego. Potraktowałam temat dość dosłownie ;) Powstał herbaciany albumik o herbacie. Oprócz wstążki wszystko to recycling opakowań po kliku herbatach. Częstochowskie rymy powstały w mojej głowie, przepraszam :DLubię czasem zrobić coś zupełnie niepraktycznego :)

Pozdrawiam!

5 komentarzy:

 1. Świetny albumik :) Dziękuję za odwiedziny, życzenia i udział w zabawie :) Pozdrawiam i życzę powodzenia w dniu losowania :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Pomysłowa praca ;)

  pozdrawiam,
  Mika <3

  OdpowiedzUsuń
 3. Ale cudeńko! I taki tyciutki ten albumik,podziwiam.

  OdpowiedzUsuń
 4. Paolla, to jest rewelacja!! Nie było mnie tu kilka dni, a u Ciebie aż gorąco od nowych pomysłów!! (Mnie gorąco - z wrażenia :))

  OdpowiedzUsuń
 5. ... ale za to cieszącego oko i radującego duszę :) Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń